W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

OGŁOSZENIE O WYZNACZENIU DODATKOWEGO TERMINU DO ZGŁASZANIA KANDYDATÓW DO RADY SENIORÓW GMINY SIEDLCE

17.06.2024

Wójt Gminy Siedlce  wyznacza dodatkowy termin do zgłaszania kandydatów do Rady Seniorów Gminy Siedlce

  1. Dodatkowy termin do zgłaszania kandydatów do Rady Seniorów Gminy Siedlce  ustala się od dnia 20 czerwca 2024 r. do dnia 27 czerwca 2024 r. do godz. 16:00 (decyduje data wpływu zgłoszenia do Urzędu Gminy Siedlce).
  2. Rada Seniorów Gminy Siedlce jest organem o charakterze konsultacyjnym, doradczym i inicjatywnym dla organów Gminy w kwestiach związanych z osobami starszymi i działaniami podejmowanymi na ich rzecz na terenie Gminy..
  3. Zgłoszeń należy dokonać na formularzu zgłoszeniowym oraz wypełnić oświadczenie o wyrażeniu zgody na kandydowanie do Rady Seniorów Gminy Siedlce

Termin Zgromadzenia Seniorów, na którym zostaną przeprowadzone wybory do Rady Seniorów Gminy Siedlce zaplanowano na 02 lipca 2024r. godz. 12:00

 

 

 

                                                                                                     Wójt Gminy Siedlce

                                                                                                dr inż. Henryk Brodowski

 

{"register":{"columns":[]}}