W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

MAZOWIECKA SPORTOWA SENIORIADA 2023

09.08.2023

plakat

 

 

 

MAZOWIECKA SPORTOWA SENIORIADA 2023

MROZY  9 września 2023 r.

 

Pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w MAZOWIECKIEJ SPORTOWEJ SENIORIADZIE 2023. Będzie to  wydarzenie o charakterze imprezy sportowo-rekreacyjnej z elementami rywalizacji , które odbędzie się 9 września 2023 w godz.10.00 -15.00   na obiektach sportowych  w Mrozach.

Celem imprezy jest wykształcenie w pokoleniu osób starszych potrzeby dbania o własne zdrowie,  dobrą kondycję fizyczną i psychiczną, zrozumienia egzystencjalnej potrzeby ruchu, jego znaczenia                                      w podtrzymaniu sprawności fizycznej i psychicznej oraz promowanie aktywnego stylu życia. 

Jak  powszechnie wiadomo na Mazowszu mieszka  dużo osób w wieku starszym 55+. Wiele z nich jest zainteresowanych różnymi formami rekreacji,  nie zawsze mając możliwość regularnego uczestnictwa. Stąd konieczność zapoznania ich z możliwościami aktywnego spędzania czasu, ofertą nowoczesnych form rekreacji i potrzebą dbania o własną kondycję fizyczną i psychiczną.  Uczestnicy Senioriady rywalizować będą w dyscyplinach indywidualnych (tenis stołowy, bieg na dystansie 40 m, pchnięcie kulą, skok w dal z miejsca, strzelanie z łuku, strzelanie z broni pneumatycznej, ergometry wioślarskie, tenis ziemny). Rywalizacja odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych: 55-65 lat, 66-70 lat i powyżej 70 roku życia. Zwycięzcy konkurencji otrzymają okolicznościowe medale oraz drobne upominki. Dodatkowo uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w szeregu atrakcyjnych konkurencjach rekreacyjnych. atrakcją będzie Scena dla Seniora, na której oglądać będzie można pokazy z zakresu sportu, rekreacji ruchowej, kultury i rozrywki - zapraszamy  mazowieckie kluby seniora, Uniwersytety Trzeciego Wieku, Ośrodki Sportu i Rekreacji do zaprezentowania swoich programów artystycznych i sportowych. Każdy uczestnik przy wejściu na imprezę otrzyma pakiet startowy: plecak, koszulka, kubek, czapka, woda oraz będzie mógł skorzysta z bezpłatnego poczęstunku, który będzie przygotowany w strefie gastronomicznej.

Organizatorem imprezy jest Mazowieckie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej  przy współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego, Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Miasto i Gmina Mrozy.

 

                                                                                                     Serdecznie zapraszamy.

Informacje: Mazowieckie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej  www.tkkf-mazowieckie.pl  

e-mail: tkkfmazowieckie@o2.pl  tel. 22 834 76 98 w godz. 12.00 - 16.00, 602 742 519 w godz.10.00 -16.

 

Logo 25 lat Mazowsza

logotyp MSiT

 

 

 

tygodnik-siedlecki

 

 

Materiały

Program 2023 Mrozy.
Program​_2023​_Mrozy.doc 0.66MB
Karta zgłoszenia Mrozy 2023
Karta​_zgłoszenia​_Mrozy​_2023.doc 0.04MB
Mrozy plakat
Mrozy​_plakat.jpg 0.40MB
{"register":{"columns":[]}}