W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ KATOLICKIEGO RADIA PODLASIE

17.01.2022

Zdjęcie

Na zaproszenie Katolickiego Radia Podlasie oraz J.E. Księdza Biskupa Kazimierza Gurdy w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Siedleckiej w Opolu Nowym odbyło się coroczne świąteczne spotkanie samorządowców i przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie.

                                                                                                     

Na spotkaniu były władze kościelne, na czele z biskupem Kazimierzem Gurdą i Grzegorzem Suchodolskim, oraz państwowe, reprezentowane m.in. przez senator Marię Koc.

Listy z pozdrowieniami przysłała Kancelaria Prezydenta RP, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Minister Edukacji i Nauki.

Słowo do zebranych wygłosił Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda.

Dyrektor Katolickiego Radia Podlasie, ks. Andrzej Sochal podsumował zeszłoroczną działalność rozgłośni  i związanych z nią mediów. Podkreślił, że w centrum zainteresowania KRP jest zawsze rozwój duchowy słuchaczy oraz informowanie o życiu regionu we wszystkich jego wymiarach, od politycznego przez gospodarcze do kulturalnego.
 

Były życzenia i pozdrowienia, rozbrzmiały kolędy ale był też czas na wykład o obronność kraju wygłoszony przez gen. bryg. Artura Jakubczyka.

Na świątecznym spotkaniu byli obecni liczni samorządowcy, w tym wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski, przedstawiciele wojska  i służb mundurowych, świata nauki, biznesu, służby zdrowia  i organizacji społecznych. Spotkanie uświetnił  Zespół Śpiewaczy z Chodowa z gminy Siedlce, który między poszczególnymi punktami programu wykonywał najpiękniejsze polskie kolędy.

 

 

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}