W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Dziecka w ZO w Żelkowie -Kolonii

02.06.2022

Dzieci na sali gimnastycznej

 

Z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej w Żelkowie Kolonii odbyła się odlotowa lekcja przyrody.  Dzieci uczestniczyły w prelekcji, oglądały ptaki na żywo, poznały ich budowę, sposób odżywiania, zachowania. Uczniowie  byłi bardzo zainteresowane zajęciami.

Dla najmłodszych była przygotowana również niespodzianka taneczna. Zajęcia bardzo się wszystkim podobały, dzieci świetnie tańczyły, dawały z siebie wszystko aby   dorównać pani Beacie.

Dyrektor Szkoły pani Małgorzata Stańczuk  i dyrektor GOK w Chodowie Iza Kuniewicz złożyły życzenia wszystkim dzieciom z okazji ich święta.

Rozdane zostały również nagrody z konkursu ,, Owadzi Domek” dla uczniów ze szkoły w Żelkowie Kolonii. Był to konkurs zorganizowany w ramach współpracy szkoły z GOK. Pracę konkursowe można będzie podziwiać na kwietnej łące przy szkole. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Pozostałych laureatów konkursu ,,Owadzi Domek” zapraszamy na wręczenie nagród na Dzień Dziecka, który odbędzie się przy świetlicy w Wołyńcach w dniu 11.06.2022 r. na godz. 14.00

Materiały

Fotorelacja
{"register":{"columns":[]}}