W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Posprzątali okolicę szkoły i nie tylko

10.10.2022

Uczniowie Zespołu Oświatowo-Wychowawczego w Strzale przy wsparciu opiekunów wysprzątali okolice placówki.

sprzątanie świata

Uczniowie Zespołu Oświatowo-Wychowawczego w Strzale przy wsparciu opiekunów wysprzątali okolice placówki.

Jak informuje opiekun Elżbieta Woźniak:

- Uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji „Sprzątamy Dla Polski”, która została objęta m. in. honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Ministra Edukacji i Nauki prof. Przemysława Czarnka i Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. Celem tego przedsięwzięcia było przede wszystkim inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko, propagowanie nieśmiecenia, ograniczenie powstawania odpadów, a także ich selektywną zbiórkę. Uczniowie sprzątali teren przyszkolny i najbliższą okolicę ze śmieci, które znajdowały się wśród zieleni.  Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za włączenie się do tegorocznej akcji. Zebrane śmieci są dowodem na to, iż wspólne działanie przynosi zamierzony efekt, a także radość uczniów, którą maluje się uśmiechem na twarzy.

W imieniu mieszkańców i natury dziękujemy wszystkim biorącym udział w akcji za zaangażowanie i licznie wypełnione worki .

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}