W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kiermasz charytatywny dla Hani

29.03.2023

𝔻𝕠𝕓𝕣𝕠 𝕨𝕣𝕒𝕔𝕒 - ℙ𝕆𝕄𝔸𝔾𝔸𝕁𝕄𝕐

Kiermasz dla Hani
🫶 𝔻𝕠𝕓𝕣𝕠 𝕨𝕣𝕒𝕔𝕒 - ℙ𝕆𝕄𝔸𝔾𝔸𝕁𝕄𝕐 🫶
Świetlica w Ujrzanowie od niedawna służy mieszkańcom, a już zamieniła się miejsce dla ludzi o dobrych sercach. ❤
Tym razem w świetlicy zorganizowano kiermasz pełen atrakcji, z którego dochód został przekazany na wsparcie zbiórki dla Hani Szczepańskiej.
Aby wesprzeć zbiórkę można było zakupić przeróżne produkty i wyroby przygotowane przez osoby zaangażowane w akcję, wziąć udział w loterii fantowej albo wrzucić dobrowolną ofiarę do puszek.
Organizatorzy zachęcali darczyńców przeróżnymi propozycjami. Wśród nich znalazły się ciepłe przekąski, przejażdżka quadami, wozem strażackim, a także zabawa z instruktorami zumby, szalone chwile z ReSorkiem, koncerty muzyczne i występy wokalne.
Wszystko to zostało przygotowane z myślą o wsparciu i pomocy dla 3-letniej Hani, która od grudnia walczy z chorobą. Konto zbiórkowe rośnie z dnia na dzień, a dzięki sobotniej akcji zostało zasilone kwotą, która do tej pory przekroczyła 7 tysięcy złotych, jednak nadal trwają licytacje produktów i zasilanie zbiórki poprzez siepomoga.pl
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji organizowanej przy współpracy z Gminy Siedlce i Gminnego Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie i za sprawą determinacji inicjatorów wydarzenia. Dalsza część zbiórki odbędzie się na jarmarku wielkanocnym 2 kwietnia w Pruszynie.

Zdjęcia (12)

{"register":{"columns":[]}}