W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Sportowa współpraca z WLKS

30.12.2022

Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy to niewątpliwie miejsce rozwoju i sukcesów niejednego sportowca z naszej gminy.

WLKS

Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy to niewątpliwie miejsce rozwoju i sukcesów niejednego sportowca z naszej gminy.

Od wielu lat gmina Siedlce pomaga i wspiera WLKS, by sportowe talenty miały możliwość dalej się rozwijać i zdobywać kolejne reokrdy i odnosić sukcesy.

Doceniły to władze WLKSu, które 29 grudnia wręczyły puchar podziękowania za dotychczasową pomoc i współpracę.

– Tradycją jest, że u schyłku każdego roku spotykamy się z tymi, bez których trudno byłoby sobie wyobrazić funkcjonowanie naszego klubu. Spotykamy się po to, aby podziękować im za to co zrobili w ustępującym roku oraz podziękować za to co niechybnie zrobią w następnym roku – mówił prezes WLKS Marek Murmyło.

Na spotkaniu sponsorów i sympatyków klubu Urząd Gminy Siedlce reprezentowała sekretarz gminy Dorota Dmowska-Paczuska.

- Sport to zawsze dobra alternatywa dla wszystkich, którzy szukają w życiu czegoś więcej niż tylko ekran komputera czy telefonu. Dziękuję za Wasze zaangażowanie i wkład w pracy w treningi oraz za to, że przyciągacie do sportu tylu młodych ludzi, co widać przede wszystkim po wynikach i zdobywanych medalach - mówiła sekretarz gminy.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy reprezentują naszą gminę w kraju, Europie i na świecie.

 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}