W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ostatni bal karnawałowy

24.02.2023

Choć trwa już okres Wielkiego Postu, my wspominamy bal karnawałowy przygotowany dla dzieci w Białkach.

Zabawa karnawałowa

Choć trwa już okres Wielkiego Postu, my wspominamy bal karnawałowy przygotowany dla dzieci w Białkach.

Koło Gospodyń Wiejskich z Białk zaskoczyło najmłodszych mieszkańców nie tylko samym pomysłem, ale przede wszystkim przygotowaniem. Na młodych mieszkańców Białk czekała huczna zabawa, która dla rozkręcenia atmosfery poprowadził ReSorek, animator który porwie do tańca nawet największych leniuchów.Dekoracje i przebrania przybyłych na zabawę dzieci sprawiły, że bal śmiało można zaliczyć do udanych. Taniec, zabawy i śpiew sprawiły, że nie jeden brzuszek zaburczał. Ale jak to w Kołach Gospodyń Wiejskich bywa, nikt nie może chodzić głodny.

Gospodynie z Białk przygotowały to, co dzieci lubią najbardziej, czyli pizzę! Zapach i smak domowej roboty wypieku zawrócił w głowie i żołądku każdemu smakoszowi.
Poza treściwym posiłkiem na maluchy czekał także bogato zastawiony przekąskami stół, a także robiony na miejscu popcorn, wata cukrowa i atrakcja, która zrobiła największą furorę - czekoladowa lawa.

Tego dnia, nikt nie narzekał na nude, ani pusty brzuch. Gospodynie z KGW w Białkach zaspokoiły nie tylko temperamenty dzieciaków ze swojej miejscowości, ale również rozpieściły ich podniebienia.

Zdjęcia (18)

{"register":{"columns":[]}}