W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Armia Żelków rozpoczęła sezon

28.03.2023

W sobotę piłkarze Armii Żelków po zimowym odpoczynku na fotelu lidera wrócili do rozgrywek.

Armia Żelków

W sobotę piłkarze Armii Żelków po zimowym odpoczynku na fotelu lidera wrócili do rozgrywek.

Choć piłkarze nie zimowali w fotelach, tylko przygotowywali się do rozgrywek, ich sobotnie spotkanie z Amazonką Wiśniew zakończył się pierwszą porażką w tym turnieju.

Pierwsza połowa zapowiadała się obiecująco. Obecni kibice i pasjonaci, a także wójt gminy
Siedlce Henryk Brodowski, liczyli, że mecz zakończy się kolejnym sukcesem. Niestety, przerwa dała się we znaki i pomimo kilku dobrych akcji, zespół z Wiśniewa dwukrotnie złamał obronę Armistów.

Do rundy wiosennej Armia Żelków była przygotowana nie tylko fizycznie, ale również kadrowo. W czasie przerwy zimowej drużynę wzbogacili nowi zawodnicy, którzy swoją premierę w barwach Armii Żelków rozegrali na boisku w Wiśniewie.

Wyrównana początkowo rywalizacja, również w drugiej połowie odbywała się na podobnym poziomie. Gminnej drużynie udało się dwukrotnie posłać piłkę za linię bramki, jednak gole nie zostały uznane.

Pomimo porażki Armia Żelków obecnie znajduje się na pierwszym miejscu w tabeli wyników z 24 punktami.

W trakcie przerwy wójt gminy przekazał drużynie czeka z dotacją na działalność sportową. 31 tysięcy złotych zostało przyznane w ramach wsparcia działań sportowych na terenie gminy Siedlce.

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}