W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kobieta Przedsiębiorcza 2023

14.03.2023

​🫶 𝔹𝕠 𝕡𝕣𝕫𝕖𝕕𝕤𝕚ę𝕓𝕚𝕠𝕣𝕔𝕫𝕠ść 𝕛𝕖𝕤𝕥 𝕡𝕣𝕫𝕖𝕔𝕚𝕖ż 𝕜𝕠𝕓𝕚𝕖𝕥ą 🫶

kobieta przedsiębiorcza
🫶 𝔹𝕠 𝕡𝕣𝕫𝕖𝕕𝕤𝕚ę𝕓𝕚𝕠𝕣𝕔𝕫𝕠ść 𝕛𝕖𝕤𝕥 𝕡𝕣𝕫𝕖𝕔𝕚𝕖ż 𝕜𝕠𝕓𝕚𝕖𝕥ą 🫶
Każdego dnia podejmują wyzwanie, stawiają czoła przeciwnościom i przezwyciężają je. Takie właśnie są kobiety przedsiębiorcze. W Kategorii Kobieta Przedsiębiorcza laureatkami zostały:
 
Wanda Wakuła – właścicielka restauracji i hotelu Zajazd Chodowiak w Chodowie, osoba z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży. Pani Wanda to osoba o wielkiej determinacji i jeszcze większym zaangażowaniu. Swoje silne cechy przywódcze i przedsiębiorcze przekłada na usługi jakie proponuje w Zajeździe Chodowiak. To ambitna, konsekwentna, zdolna do analizy i podejmowania ryzyka kobieta. Wszystkie te cechy określają ją jako kobietę przedsiębiorczą.
 
Agnieszka Troć - właścicielka firmy Fungo Fresco, zajmująca się sprzedażą hurtową owoców i warzyw. Firma istnieje na rynku od 2008r. Panią Agnieszkę cechuje wysoka świadomość społeczna, wychodzi ona naprzeciw potrzebom klientów w swojej dziedzinie. Kandydatka w tej kategorii buduje zaufanie do marki i ciągłym podnoszeniem poprzeczki sobie i firmy, jest idealnym kandydatem do statuetki.
 
Edyta Pytlak - Prowadzi własną działalność gospodarczą (firmę transportowa). Do ubiegłego roku czynnie udzielała się społecznie w kole gospodyń wiejskich w Strzale, gdzie była przewodniczącą. Pomimo obowiązków związanych z prowadzeniem firmy, czynnie uczestniczyła w życiu społecznym. Zawsze chętna do pomocy, każdy mógł liczyć na jej wsparcie. Kobieta kreatywna, zarażająca uśmiechem, empatyczna i szczera, znająca swoją wartość.
 
- Cieszymy się że przedsiębiorczość w Gminie Siedlce tak kwitnąco się rozwija. Gratuluję laureatkom - podsumował wójt Henryk Brodowski.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}