W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przychodnia Rodzinna w Nowym Opolu

05.10.2021

Plakat

NOWA PRZYCHODNIA RODZINNA W GMINIE SIEDLCE

Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o. o. rozszerzyło ofertę opieki zdrowotnej dla mieszkańców gminy Siedlce oraz regionu. W październiku  rozpoczęła działalność Przychodnia Rodzinna w Nowym Opolu, przy ul. Spacerowej 1a (budynek przy OSP).

Nowa przychodnia POZ mieści się w niedawno wybudowanym obiekcie. W budynku przychodni są gabinety lekarskie, gabinet zabiegowy, rejestracja, poczekalnia, zaplecze dla personelu i węzły sanitarne, w tym przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Parking w sąsiedztwie, ułatwi dostęp do obiektu.

Opiekę nad pacjentami zadeklarowanymi do przychodni sprawują lekarze rodzinni, pielęgniarki i położne. Centrum zapewnia wysoką jakość kompleksowej opieki w ramach POZ, w tym do szerokiej gamy badań profilaktycznych odpowiadających potrzebom naszych pacjentów.

Przychodnia Zdrowia w Nowym Opolu czynna jest od poniedziałku do piątku. Punkt pobrań materiałów do badań laboratoryjnych działa we wtorki i środy w godz. 7:30-9:00.

Warunkiem korzystania ze świadczeń jest złożenie deklaracji POZ. Druki deklaracji do pobrania w rejestracji przychodni oraz na stronie internetowej www.centrum.med.pl

Przychodnia Centrum w Nowym Opolu zapewni wygodny dostęp do lekarzy rodzinnych oraz kompleksowo zadba o potrzeby zdrowotne mieszkańców gminy Siedlce.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 25 633 35 55.

 

 

{"register":{"columns":[]}}