W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

OBWODNICA SIEDLEC W CIĄGU DROGI KRAJOWEJ NR 63

15.10.2021

Zdjęcie

Szanowni Mieszkańcy Gminy Siedlce

W związku z rozpoczęta drugą akcją informacją dotyczącą wariantowego przebiegu projektowanej obwodnicy Siedlec w ciągu drogi krajowej nr 63 – w ramach opracowywanego Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego z elementami Koncepcji Programowej wraz z materiałami do uzyskania Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach Wójt Gminy Siedlce zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców o zapoznane się z koncepcjami przebiegu obwodnicy oraz wyrażenia opinii na dołączonym druku formularza.

W związku z przesłaną aktualizacja w dniu 18.10.2021r. przez S.T.I Polska Sp. z o.o. dotyczącą omyłki pisarskiej w kodzie pocztowym siedziby Spółki ,na ogłoszeniu dot. obwodnicy Siedlec w ciągu drogi krajowej nr 63, w załączeniu zamieszcza się zaktualizowany druk obwieszczenia.

 

Warianty przebiegu obwodnicy i szczegółowe informacje są udostępnione na stronie:

www.obwodnicaSIEDLEC-dk63.pl/akcja-informacyjna/

 

Materiały

Obwodnica Siedlec - AI2 Ogłoszenie
obwodnica​_Siedlec.pdf 0.08MB
Obwodnica Siedlec - AI2 Formularz opinii
Obwodnica​_Siedlec​_-​_AI2​_Formularz​_opinii.pdf 0.07MB
Obwodnica Siedlec - AI2 Plan Orientacyjny
Obwodnica​_Siedlec​_-​_AI2​_Plan​_Orientacyjny.pdf 12.73MB
{"register":{"columns":[]}}