W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nowa sieć i nowe urządzenie

12.10.2022

W ramach projektu "Cyfrowa gmina", w wyniku przeprowadzonego postępowania, firma EnterCOM zaprojektowała i wykonała instalację nowej sieci teleinformatycznej w oparciu o okablowanie kategorii 6A Molex.

Przekazanie

W trakcie projektu wykonano modernizację serwerowni i wymianę urządzeń aktywnych na terenie urzędu. Wykonana modernizacja sieci zapewnia urzędowi gminy znaczący wzrost bezpieczeństwa infrastruktury IT. Standard i jakość wykonanych prac gwarantują poprawną pracę okablowania przez minimum 20 lat.

4 października przedstawiciel firmy EnterCOM przekazał urzędowi gminy Siedlce nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne WF-M 5799 wyprodukowane przez światowego lidera w zakresie produkcji urządzeń atramentowych -firmę EPSON.

Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne EPSON WF-M5799: skanuje, drukuje, kopiuje, wysyła faxy, a przede wszystkim jest szybkie  i energooszczędne.

Zużycie energii podczas drukowania jest niższe o co najmniej 90% w porównaniu z podobnymi modelami drukarek laserowych. Pobór energii elektrycznej podczas pracy wynosi maksymalnie 23W, a podczas czuwania 0,2W. Pojedynczy zasobnik z tuszem EPSON zapewnia wydruk prawie 40 000 typowych stron A4.

Technologia EPSON nie wymaga użycia ciepła do nagrzewania podczas włączania czy budzenia ze stanu uśpienia. Oznacza to, że urządzenie od razu zaczyna drukować, dzięki czemu czas od momentu gotowości do wydruku jest o 50% krótszy w porównaniu z drukarkami laserowymi, które muszą najpierw rozgrzać utrwalacz, aby drukować. Drukarka atramentowa nie ma modułu utrwalacza, dlatego zużywa znacznie mniej energii.

Technologia niewymagająca użycia ciepła zużywa do 83% mniej energii niż technologia laserowa, ponieważ nie wykorzystuje ciepła do uruchomienia. Posiada też nieporównywalnie niższe parametry emisji gazów cieplarnianych w porównaniu do drukarek laserowych.

Dziękujemy firmie EnterCom za profesjonalne wykonanie zlecenia na terenie urzędu i podarowane urządzenie wielofunkcyjne.

Gmina Siedlce w ramach projektu „Cyfrowa Gmina” pozyskała grant w wysokości 329.447,92 zł na Wsparcie rozwoju cyfrowego instytucji samorządowych oraz zwiększenie cyberbezpieczeństwa.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}