W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

DIAMENTOWE I ZŁOTE GODY Jubileusz 60-lecia i 50-lecia pożycia małżeńskiego

16.02.2022

Zdjęcie

Każda rocznica ślubu to uroczystość pełna wzruszeń i wspomnień, jeśli zaś jest to rocznica sześćdziesiąta lub pięćdziesiąta, to nabiera ona szczególnego znaczenia nie tylko dla samych par małżeńskich, ale także dla ich rodzin i całego społeczeństwa.

Z nastalgią i wzruszeniem wszyscy uczestnicy są świadkami powrotu do wydarzeń sprzed dziesięcioleci, kiedy to przyszli małżonkowie poznali się i zawarli związek małżeński, a przez kolejne lata wypełniali przysięgę małżeńską, trwając z sobą na dobre i złe, zarówno w chwilach szczęśliwych jak i momentach trudnych, wymagających wzajemnego wsparcia i odpowiedzialności.

W niezwykle uroczystej oprawie 17 par z terenu gminy Siedlce obchodziło swój jubileusz 60-lecia i 50-lecia pożycia małżeńskiego. Była to również okazja do uhonorowania wszystkich par małżeńskich, medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Siedlce Henryk Brodowski w asyście Przewodniczącego Rady Gminy Andrzeja Rymuzy oraz Kierownika USC w Siedlcach Andrzeja Leszkowicza.

Wójt życzył jubilatom długich i pogodnych lat życia w dobrym zdrowiu i szczęściu, w poczuciu zasłużonego zadowolenia z owoców pracowitego życia oraz niegasnącej miłości. Na zakończenie uroczystości nie zabrakło pamiątkowych dyplomów, prezentów, bukietów kwiatów i symbolicznej lampki szampana. Część artystyczną uświetniły trzy obiecujące młode  wokalistki z gminy Siedlce Anna Michalak, Olga Wujkowska i Karina Szurek.

Wszystkim parom małżeńskim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspólnie spędzonych lat w zdrowiu i radości, aby dalej razem trzymali tę miłość w rękach i nieśli ją przez całe życie.

 

 

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}