W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Charytatywny kiermasz przedszkolaków

20.03.2023

W Zespole Oświatowym w Golicach została zorganizowana zbiórka oraz kiermasz na rzecz Hani Szczepańskiej.

Kiermasz Golice

W Zespole Oświatowym w Golicach została zorganizowana zbiórka oraz kiermasz na rzecz Hani Szczepańskiej.

Kiermasz został zorganizowany przy zaangażowaniu przedszkolaków i ich rodziców. To już kolejna taka zbiórka zorganizowana przez uczniów naszych plaćówek.
Słodki kiermasz to dobra lekcja empatii wobec osób, które potrzebują od nas pomocy. Taką lekcję charytatywności przeżyli czterolatkowie z przedszkola w Golicach.

- Szczególne podziękowania pragniemy przekazać rodzicom grupy czterolatków, którzy zostali organizatorami i przygotowali przepyszne ciasta, galaretki oraz różne wypieki i przeznaczyli je na charytatywny kiermasz. Słodkości cieszyły się bardzo dużym powodzeniem - dziękuje opiekunka grupy 4-latków pani Marta.

Hasłem przewodnim tego kiermaszu było stwierdzenie "dobro wraca", które na pewno na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków z Golic. Łącznie słodkie podsumowanie osiągnęło wartość  3190.02 zł. Cała kwota z kiermaszu została przekazana na leczenie Hani Szczepańskiej.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}