W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jarmark Bożonarodzeniowy 2023

27.11.2023

W tym roku na Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy zapraszamy do Białk.

Jarmark
W tym roku na Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy zapraszamy do Białk, aby już z początkiem grudnia dać się wprowadzić w przedświąteczny nastrój.
 
Tym razem pomogą nam w tym stoiska zapełnione ozdobami świątecznymi i rękodziełami, które oczywiście będzie można zakupić, ale zaplanowaliśmy również coś jeszcze...
Święta to nie tylko 12 potraw, to również domowe tradycje, a wśród nich wspólna zabawa przy robieniu pierniczków.
 
Dlatego w tym roku w programie gminnego jarmarku bożonarodzeniowego nie zabraknie również warsztatów kulinarnych i florystycznych, które pozwolą nie tylko przygotować smaczne przekąski, ale nauczą nas, co zrobić, aby je pięknie zaprezentować.
Nieodzownym elementem będzie jednak wspólne kolędowanie z naszymi zespołami z terenu gminy Siedlce, a na zakończenie koncert duetu Wójcik-Stalewski.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyjaciół naszej gminy do świetlicy w Białkach.
Daj się wprowadzić w przedświąteczny nastój!
 
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}