W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kolejne środki finansowe dla Gminy Siedlce

26.07.2022

Zdjęcie grupowe

Rząd Premiera Mateusza Morawieckiego rozstrzygnął kolejny nabór w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. W związku z tym wsparcie otrzyma 158 inwestycji z województwa mazowieckiego, na terenie których funkcjonowały zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej (PGR-y).

Gmina Siedlce znalazła się na liście rankingowej i otrzymała 2.000.000,00zł. na zadanie” Rewitalizacja części zabytkowego parku w Ostrówku na cele kulturalne i turystyczne” To drugi etap inwestycji związany z rewitalizacją zabytkowego dworu w Ostrówku. Uroczyste wręczenie czeków odbyło się w dniu 25 lipca br. w Starostwie Powiatowym w Sokołowie Podlaskim. Z ramienia Wójta Gminy Siedlce czek odbierał Sławomir Jagiełło- Zastępca Wójta Gminy Siedlce.

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}