W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Olimp CUP o Puchar Wójta Gminy Siedlce

24.01.2023

21-22 stycznia w Stoku Lackim odbył się turniej piłki nożnej zorganizowany z inicjatywy Olimp Stok Lacki.

Turniej Olimp Cup

21-22 stycznia w Stoku Lackim odbył się turniej piłki nożnej zorganizowany z inicjatywy Olimp Stok Lacki.

Drużyny z okolicznych miejscowości wzięły udział w weekendowym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Siedlce.

Rywalizacja w oparciu o zasady fair play i zdrowego podejścia do sportu wyłoniła zwycięzców, którym pierwszego dnia spotkania okazał się gospodarz wydarzenia.

21 stycznia odbyła się rywalizacja zespołów z rocznika 2013-2014, 22 stycznia natomiast rozegrały się mecze pomiędzy piłkarzami z rocznika 2015-2016.

Po dwóch dniach rywalizacji i pokonaniu niejednego na szczycie tabeli uplasował się  Olimp Stok Lacki (rocznik 2013-2014) i Masovia Siedlce ( rocznik 2015-2016).

- To bardzo ważne, że młodzi ludzie chcą spędzać wolny czas na sportowo i wychodzą naprzeciw aktywnościom fizycznym. Cieszy mnie nie tylko to przedsięwzięcie, ale przede wszystkim to, że mogę wspierać rozwój młodych sportowców. Zaskakująca jest obecność tylu drużyn z sąsiednich gmin, ale oczywiście radość jest tym większa, że Puchar Wójta Gminy Siedlce zostanie w gminie – mówił wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski.

Nagrody, puchary i pamiątkowe medale uczestnikom wręczyli wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski, dyrektor Zespołu Oświatowego w Stoku Lackim Barbara Stelingowska i zastępca dyrektora Agnieszka Stopa.

Zwycięstwo piłkarzy trenujących w Olimp Stok Lacki pokazuje, jak ważną inwestycją jest wkład w rozwój młodych mieszkańców gminy. Niewątpliwie uczestnictwo w zajęciach piłkarskich zaowocuje jeszcze niejednym zwycięstwem.

Zdjęcia (27)

{"register":{"columns":[]}}