W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień babci i dziadka w Żelkowie-Kolonii

25.01.2023

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich Babć i Dziadków.

Dzień Babci i Dziadka

,,Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta,
życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta..."

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich Babć i Dziadków.

To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.
23 stycznia w Zespole Oświatowym w Żelkowie-Kolonii odbyła się wspaniała uroczystość, na której obecny był również wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski oraz goście honorowi – kochani Seniorzy.

W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z klas I-III przedstawiły bardzo żywiołowy program artystyczny, na który złożyły się wzruszające wiersze i piosenki, a także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa.

Na zakończenie wnuczęta obdarowały swoich gości własnoręcznie wykonanymi upominkami. Dzięki zaangażowaniu kochanych mam dzieciaki razem ze swoimi Babciami i Dziadkami mogli cieszyć się słodkim poczęstunkiem. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w wychowanie.

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}