W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Międzynarodowe sukcesy Kawashi

03.04.2023

Po dwudniowych mistrzostwach Puchar Europy Kickboxingu federacji WAKO Yokoso Dutch Open, które odbyły się w Amsterdamie zawodnicy Kawashi wracają z medalami.

Kawashi

Po dwudniowych mistrzostwach Puchar Europy Kickboxingu federacji WAKO Yokoso Dutch Open, które odbyły się w Amsterdamie zawodnicy Kawashi wracają z medalami.

Siedmioosobowa reprezentacja w składzie: Gabriela Celińska-Jakubowicz, Zofia Kiergielewicz, Urszula Biardzka, Maja Królak, Zuzanna Sawicka, Jakub Woźny, Wiktor Zwierzyński pod czujnym okiem trenerów Rafała Popka i Piotra Nasiłowskiego przywiozła 11 medali.

- Nasi zawodnicy specjalizują się w widowiskowej konkurencji form przy muzyce bez broni oraz z bronią. Formy są to układy składające się z technik sztuk walki, elementów akrobatycznych i tricków. Mało popularna w naszym kraju, widowiskowa i bezkontaktowa forma rywalizacji. Wyjazd na zawody częściowo został sfinansowany ze środków Gminy Siedlce - relacjonuje Rafał Popek.

- Jesteśmy dumni z sukcesów naszych zawodników. Jak widać przekazane przez gminę środki przyczyniają się do rozwoju i zdobywania również międzynarodowych sukcesów. Wspieramy wszystkie dyscypliny sportu, które sprawiają, że młodzi ludzie mogą się rozwijać i spędzać czas w sposób aktywny – skomentował wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski.

Rywalizacje odbywały się w różnych konkurencjach, a sukcesy zawodnicy Kawashi Group przedstawiają się następująco:

Kadet młodszy (dziewczęta) Musical Forms
1 miejsce - Gabriela Celińska-Jakubowicz
3 miejsce - Zofia Kiergielewicz
Musical Weapons
1 miejsce - Zofia Kiergielewicz
3 miejsce - Gabriela Celińska-Jakubowicz
Kadet starszy (dziewczęta) Musical Weapons
3 miejsce - Urszula Biardzka
Junior (dziewczęta) Musical Forms
3 miejsce - Maja Królak
Junior (chłopcy) Musical Forms
3 miejsce - Jakub Woźny
Musical Weapons
2 miejsce - Jakub Woźny
Synchronized Forms Open
1 miejsce - Zofia Kiergielewicz,
Gabriela Celińska-Jakubowicz,
Urszula Biardzka
2 miejsce - Wiktor Zwierzyński,
Jakub Woźny
Trick Battle Open
1 miejsce - Jakub Woźny

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}