W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

KONCERT „SŁABOŚĆ JEST SIŁĄ”

14.03.2022

Zdjęcie

W niedzielę 13 marca w samo południe proboszcz parafii  św. Józefa Robotnika w Wołyńcach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach zs. w Chodowie zorganizowali w kościele  koncert  Moniki Kuszyńskiej – wokalistki  i autorki tekstów, z wykształcenia muzykoterapeutki. Była solistka zespołu Varius Manx, nagrała z tym zespołem cztery albumy. Akompaniował jej mąż Jakub Raczyński.

Jej świetnie rozwijającą się karierę przerwał w 2006 roku dramatyczny w skutkach wypadek samochodowy, w wyniku którego wylądowała na wózku inwalidzkim. Jak sama mówi, w tamtym momencie skończyło się jej pierwsze życie. Jednak dzięki determinacji, walce oraz niezłomnemu dążeniu do celu, udało jej się odbudować swój świat na nowo i osiągnąć kolejne, duże sukcesy, udowadniając, że nie ma rzeczy niemożliwych, a jedyne ograniczenia kryją się w naszych głowach.

Między utworami,  Monika w wywiadzie na żywo, napełniała zgromadzoną publiczność  motywacją do osiągania postawionych sobie celów, niezależnie od trudności piętrzących się na drodze. Wśród licznie zgromadzonej publiczności, gościem honorowym koncertu był dr inż. Henryk Brodowski – wójt gminy Siedlce. Koncert prowadziła Izabela Kuniewicz dyrektor GOK zs. w Chodowie.

Wójt podziękował wykonawcom koncertu, Proboszczowi Parafii  w Wołyńcach oraz mieszkańcom, za udzielanie pomocy uchodźcom z Ukrainy.

 

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}