W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Inwestycje drogowe w Pruszynie

24.08.2022

Trwa budowa chodnika w Pruszynie przy ul. Zacisznej.

Droga w Pruszynie

Trwa budowa chodnika w Pruszynie przy ul. Zacisznej. Mieszkańcy będą mogli bez obaw i z większym komfortem przemieszczać się po miejscowości.

Wykonawca inwestycji firma DROGBUD z Łukowa informuje, że prace zostaną zakończone na początku września tego roku. Koszt inwestycji to 200 000 zł

Po wybudowaniu chodnika, jeszcze tej jesieni ulica Zaciszna zostanie wyasfaltowana. Przetarg  na wykonanie tej inwestycji wygrała firma FEDRO z Osiecka. Umowa z wykonawcą opiewa na kwotę 490 000 zł

Zadanie „Przebudowa ulicy Zacisznej w miejscowości Pruszyn” jest realizowana przy wsparciu ze środków Budżetu Województwa Mazowieckiego z dotacji na  Ochronę Gruntów Rolnych.

#Mazowszepomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}