W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Armia nie do zatrzymania

21.10.2022

Zaczęli niedawno, a póki co są nie do pokonania.

Armia Żelków

Armia Żelków - do przodu!

Armia Żelków, gminna drużyna piłkarska, rozwinęła skrzydła i szybuje na szczycie tabeli.

Od pierwszego spotkania doskonale znają smak zwycięstwa, co skutkuje zdobytymi puntami i ze znaczną przewagą zajętym pierwszym miejscem w tabeli.

Jeśli można mówić o porażkach, to na pewno nie są nimi przegrane mecze, a jedynie dwa remisy spośród 8 rozegranych spotkań.

Podopieczni Łukasza Guzowskiego oddają na boisku wytrwałość i determinację zdobytą na treningach, które poparte zdobywanymi umiejętnościami skutkują kolejnymi bramkami.

Do szeregów drużyny dołączają kolejni zawodnicy, a duch zespołu nabiera silniejszej energii z każdym spotkaniem. Nie należy zapominać o wiernych kibicach, którzy tłumnie towarzyszą swoim „zawsze tam, gdzie Armia gra!”

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}