W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

II Senior Festiwal

17.11.2021

Zdjęcie

W niedzielę 14 listopada 2021 roku w świetlicy w Grabianowie odbył się II Senior Festiwal. Tego dnia świętowaliśmy również Światowy Dzień Seniora. Uroczyste rozpoczęcie zaczęliśmy krótkim wstępem  nawiązującym do głównych bohaterów tego wydarzenia. Po czym na scenę wkroczyli nasi wokaliści. To był niesamowity wieczór. Mogliśmy posłuchać wielu pięknych utworów zaśpiewanych przez solistów i zespoły.

          Senior Festiwal pokazał nam wszystkim, że w każdym wieku można wspaniale się bawić. Uczestnicy konkursu przekazywali swoją niesamowitą energię, docierając do całej widowni, która nie szczędziła uśmiechów i braw.

           Na zakończenie przeglądu na scenę wkroczyli Jarosław Praszczałek – fortepian, Katarzyna Pawłowska – sopran, Tomasz Pluchowski – tenor, Jarosław Wójcik – trąbka dając publiczności wspaniały koncert.

Komisja w składzie Tomasz Markiewicz, Dorota Dmowska - Paczuska  i  Jarosław Wójcik postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

1 miejsce - Grupa Śpiewacza Chodów

2 miejsce - Zespół Moko-Bec

3 miejsce - Zespół 50 + ELITE SONGS

wyróżnienia :

- Bożena Kadej

- Elżbieta Kieliszek - Stowarzyszenie Użyteczności Publicznej "Łączymy Pokolenia - Dlaczego nie?" Wiśniew

- Grupa Śpiewacza BIAŁKI

           Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, że podzielili się z nami swoim  wspaniałym talentem. Podziękowania kierujemy również do wszystkich przybyłych gości. To dzięki Wam wszystkim ten wieczór zapadnie w naszej pamięci.

          Świetlica w Grabianowie była wypełniona po brzegi. Wójt Gminy Siedlce dziękuje wszystkim uczestnikom i organizatorom wydarzenia.

 

 

Zdjęcia (17)

{"register":{"columns":[]}}