W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

WIGILIJNE SPOTKANIE W URZĘDZIE GMINY

22.12.2021

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment zegara, po prawej na beżowym tle z zarysem białych punktów w kształcie owalu z napisem Wydarzenia

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalny urok. Dla wielu z nas jest to czas radości i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. W środę 22 grudnia odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne w urzędzie gminy Siedlce. Wójt gminy Henryk Brodowski oraz pracownicy urzędu gościli w swoich progach  JE ks. bp Kazimierza Gurdę Biskupa Siedleckiego oraz kapłanów posługujących w lokalnych parafiach.

Po odczytaniu wersetów z Biblii, ks. biskup pobłogosławił wszystkich zgromadzonych i wigilijny opłatek. Życzył wszystkim pracownikom urzędu i mieszkańcom gminy radości płynącej z Narodzenia Pańskiego oraz wielu łask w nadchodzącym Nowym Roku.

Następnie młodzi artyści prezentowali swoje umiejętności wokalne, śpiewając polskie kolędy. Wójt H. Brodowski podziękował przybyłym gościom za dotychczasową współpracę, oraz złożył  życzenia świąteczne i noworoczne. Po zakończeniu części oficjalnej spotkania, wszyscy złożyli sobie wzajemnie życzenia i degustowali przygotowane potrawy, wśród których królowały tradycyjne polskie dania wigilijne.

Świąteczny nastrój podkreślała bożonarodzeniowa dekoracja, blask świec i płynące z głośników kolędy.

Zdjęcia (19)

{"register":{"columns":[]}}