W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Trzy największe inwestycje w gminie

24.10.2022

Wójt gminy Henryk Brodowski wraz z inspektorami budowlanymi odwiedził i skontrolował prace prowadzone na trzech trwających na terenie gminy inwestycjach.

Remont Ostrówek

Trzy największe inwestycje w gminie rosną jak grzyby po deszczu

Przy wsparciu finansowym z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych i Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 na terenie gminy:

  • powstaje budynek kulturalno-oświatowy w Stoku Lackim;
  • budowana jest hala sportowa przy Zespole Oświatowo-Wychowawczym w Strzale;
  • trwa remont i modernizacja obiektu kulturalnego Dworu w Ostrówku.

Łączny koszt trzech inwestycji przekracza 20 milionów złotych, a prowadzone prace wykonuje konsorcjum firm z liderem firmą MAL-POL Sp. z o.o. z Siedlec i firma z Łosic Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Jerzy Wawryniuk.

Widoczne efekty prowadzonych prac przedstawiamy na zdjęciach. Planowane zakończenie prac przypada na czerwiec 2023 roku.

Zadanie pod nazwą: „Dwór w Ostrówku nowa perspektywa kulturalna w Gminie Siedlce” jest współfinansowane ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Zadanie pod nazwą: „Budowa przyszkolnej hali sportowej i modernizacja istniejących obiektów kulturalnych na terenie Gminy Siedlce” jest współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Zdjęcia (19)

{"register":{"columns":[]}}