W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Najmłodsi aktorzy w gminie

23.01.2023

Najmłodsi aktorzy gminy Siedlce wystąpili przed swoimi babciami i dziadkami w cudownym przedstawieniu, prezentując nie tylko pierwsze odkrywcze talenty sceniczne, ale przede wszystkim wielkie serca pełne miłości.

Dzień babci i dziadka w żłobku

Najmłodsi aktorzy gminy Siedlce wystąpili przed swoimi babciami i dziadkami w cudownym przedstawieniu, prezentując nie tylko pierwsze odkrywcze talenty sceniczne, ale przede wszystkim wielkie serca pełne miłości.

Spotkanie maluchów z Gminnego Żłobka w Chodowie zostało zorganizowane z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pod czujnym okiem niezastąpionych cioć, maluchy zaprezentowały oparte o zimową scenerię wystąpienie.

- Dzieci przygotowywały to przedstawienie bardzo dokładnie. Choć nasz żłobek się powiększa i ostatnio przybyło kilka dodatkowych miejsc, to trzeba pamiętać, że nadal są to najmłodsi mieszkańcy z terenu gminy, którzy dzisiaj zaprezentują swoje talenty i długotrwałe ćwiczenia pod czujnym okiem pań opiekunek. Dziękuję wszystkim Państwu za tak liczne przybycie, a w szczególności rodzicom za pomoc w organizacji tego wydarzenia. A teraz zapraszam do obejrzenia przygotowanego przedstawienia – rozpoczęła zachęcająco dyrektor Gminnego Żłobka w Chodowie Małgorzata Bednarczuk.

Scena została zawładnięta maleńkimi śnieżynkami w czerwonych czapkach, a wraz z nimi całą salę ogarnął zachwyt i euforia. Żłobkowicze, nie czując żadnego stresu czy skrępowania, świetnie bawiły się na scenie, prezentując przygotowany program. Wśród znanych, zimowych utworów pojawiły się również i te anglojęzyczne, które będąc wynikiem prowadzonych w żłobku dodatkowych zajęć, zachwyciły niejednego słuchacza.

Ostatni utwór, przygotowany z myślą o zaproszonych gościach, zaangażował do tańca również Babcie i Dziadków, którzy wtórowali małym aktorom, wykonując taneczne polecenia.

- Widać, że scena świetlicy w Chodowie ma kandydatów do jej częstszego zajmowania. Jestem pozytywnie zaskoczony przygotowanym przedstawieniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę wiek aktorów. Ogromne brawa dla pani dyrektor i pań opiekunek, które wkładają w to miejsce dużo pracy i serca. Gratuluję również wszystkim rodzicom i dziadkom takich wspaniałych skarbów, które dzisiaj pokazały nam swoje talenty – mówił po przedstawieniu wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski.

Tuż po wystąpieniu maluchy wesoło pobiegły do swoich ukochanych babć i dziadków wręczając im wykonane podczas zajęć pamiątki. Po części artystycznej nastąpił czas na poczęstunek i wspólne zdjęcia z babciami i dziadkami w przygotowanej do przedstawienia scenerii zimowej. Jednak to nie był koniec atrakcji. Tego dnia do najmłodszych mieszkańców gminy przybył święty Mikołaj, który nagradzając wszystkich aktorów, wręczył im słodkie upominki.

 

Wszystkie zdjęcia dostępne na gminnym facebook'u.

Zdjęcia (26)

{"register":{"columns":[]}}