W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Gminny Dzień Kobiet 2023

13.03.2023

​🌺 🌼 𝒢𝓂𝒾𝓃𝓃𝓎 𝒟𝓏𝒾𝑒ń 𝒦𝑜𝒷𝒾𝑒𝓉 𝑜𝒹𝒷𝓎ł 𝓈𝒾ę 𝓌 ś𝓌𝒾𝑒𝓉𝓁𝒾𝒸𝓎 𝓌𝒾𝑒𝒿𝓈𝓀𝒾𝑒𝒿 𝓌 𝒮𝓉𝒶𝓇𝓎𝓂 𝒪𝓅𝑜𝓁𝓊.🌼🌺

Gminny Dzień Kobiet
🌺🌼𝒢𝓂𝒾𝓃𝓃𝓎 𝒟𝓏𝒾𝑒ń 𝒦𝑜𝒷𝒾𝑒𝓉 𝑜𝒹𝒷𝓎ł 𝓈𝒾ę 𝓌 ś𝓌𝒾𝑒𝓉𝓁𝒾𝒸𝓎 𝓌𝒾𝑒𝒿𝓈𝓀𝒾𝑒𝒿 𝓌 𝒮𝓉𝒶𝓇𝓎𝓂 𝒪𝓅𝑜𝓁𝓊.🌼🌺
 
Przestrzenna świetlica o nowoczesnym wyposażeniu tego dnia miała nie lada wyzwanie, aby w swoich rozbudowanych progach zmieścić wszystkich przybyłych na to wydarzenie gości.
Tłumnie przybyli mieszkańcy Starego i Nowego Opola, gminnych miejscowości, a także goście przyjezdni z innych okolic, sprawili, że wieczór zaliczony został do bardzo udanych.
 
- Spotykamy się dzisiaj, aby wspólnie świętować dzień, w którym docenić należy wszystkie kobiety i podziękować każdej z osobna. Nie tylko 8 marca, ale codziennie należy dostrzegać i doceniać obecność kobiet w naszym otoczeniu. Gospodarze tego miejsca zadbali, aby żadna z pań nie wyszła z sali bez drobnego upominku, a my zadbamy, aby spędziły Panie miło to sobotnie popołudnie – mówił wójt gminy Henryk Brodowski.
 
To był wyjątkowy wieczór, a to wszystko za sprawą kobiet. Podczas Gminnego Dnia Kobiet na każdym kroku podkreślono ich wspaniałe cechy. Jednym z kluczowych punktów programu było podsumowanie konkursu Kobieta Aktywna w Gminie Siedlce.
 
- Kobieta to matka, żona, przyjaciółka. To strażniczka domowego ciepła i miłości. To także ta, która bardzo często pracuje na kilka etatów, nie tylko zawodowo, ale również w domu i społecznie. To przede wszystkim ta osoba, która dba o innych, ale bardzo często zapomina, aby zadbać o siebie. A czasami wystarczy naprawdę tak niewiele – dobra książka, spacer, kawa z przyjaciółkami. Dzisiaj życzę wszystkim paniom, aby codziennie pamiętały również o sobie – skierowała słowa do wszystkich obecnych pań marszałek Janina Ewa Orzełowska. – Panowie, dbajcie o swoje kobiety, bo szczęśliwa kobieta zawsze sprawi, że w jej otoczeniu ludzie również będą szczęśliwsi – dodała.
 
Tego wieczoru nie zabrakło słów wdzięczności, podziękowań, uśmiechów i serdeczności. Każda obecna na sali kobieta mogła poczuć się doceniona i zauważona. Finałem tego dnia był koncert, przygotowany z myślą o dobrej zabawie.
Na wszystkich obecnych czekał tradycyjnie poczęstunek przygotowany przez gospodarzy tego miejsca, czyli mieszkańców Starego i Nowego Opola.🌺🌼
 
Dziękujemy za obecność wszystkim gościom i mieszkańcom. Szczególne podziękowania kierujemy do laureatek konkursu, do pani marszałek Janiny Ewy Orzełowskiej i wójt gminy Stanisławów Kingi Sosińskiej.🥰

Zdjęcia (16)

{"register":{"columns":[]}}