W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wakacyjny remont szkoły

11.08.2022

Okres wakacyjny to przerwa edukacyjna dla dzieci. I choć zazwyczaj szkolne korytarze pustoszeją na dwa miesiące, to nie w tym przypadku.

Remont w szkole

Modernizacja starej części Zespołu Oświatowo-Wychowawczego w Strzale

Okres wakacyjny to przerwa edukacyjna dla dzieci. I choć zazwyczaj szkolne korytarze pustoszeją na dwa miesiące, to nie w tym przypadku.

Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Strzale przechodzi modernizację starej części budynku. Remont obejmuje 1 piętro i dwie klatki schodowe. Wśród wykonywanych prac znajduje się głównie odświeżenie pomieszczeń i korytarzy w tym - gipsowanie i malowanie, ale także wymiana drzwi, parapetów, okien, wykładzin podłogowych, wykonanie nowej instalacji elektrycznej z wymianą gniazdek i włączników, wymiana sieci hydraulicznej z wymianą baterii, umywalek, pisuarów i bojlerów, wymiana kratek wentylacyjnych i sprawdzenie sieci wentylacyjnej.

Zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo uczniów, na holu i korytarzu szkolnym zamontowany zostanie monitoring, a klatki schodowe zabezpieczone będą nowymi barierkami.

Zakończenie prac planowane jest przed końcem sierpnia - tak, aby uczniowie z początkiem nowego roku szkolnego mogli cieszyć się efektami wakacyjnych prac remontowych.

Na uczniów czeka również niespodzianka, która znajduje się przed budynkiem, a o jej powstaniu napiszemy już niedługo.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}