W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

20 lat jak jeden dzień

23.02.2023

Niby 20 lat, a wydawałoby się, jakby wybory były wczoraj.

20 lat sołtysowania

Niby 20 lat, a wydawałoby się, jakby wybory były wczoraj.

Dwóch sołtysów z miejscowości gminy Siedlce przyjęło dziś gratulacje i podziękowania za 20 lat owocnej i wytrwałej służby na rzecz mieszkańców i gminy.

Wiesław Kosyl sołtys Starego Opola oraz Grzegorz Matuszyński sołtys Nowego Opola z rąk wójta gminy Siedlce i przewodniczącego Rady Gminy Siedlce przyjęli pamiątkowe grawery wraz z mocą najlepszych życzeń.

- Składamy serdeczne podziękowania za wieloletnią służbę Sołtysa. Dziękujemy za 20 lat pełnienia tej funkcji i działań podejmowanych na rzecz mieszkańców i rozwoju miejscowości. Dziękujemy za pełną pasji i zaangażowania działalność na rzecz lokalnej społeczności i całej gminy. Życzymy kolejnych sukcesów, zadowolenia z podejmowanych decyzji i pomyślności w życiu osobistym – życzył wójt Henryk Brodowski.

Przewodniczący Rady Gminy Andrzej Rymuza podkreślił, że postawa wyróżnionych sołtysów, ich zaangażowanie i obecność na uroczystościach nie tylko lokalnych, ale również gminnych jest godna naśladowania i podziwu.

- Jeszcze nie tak dawno, bo prawie wczoraj odbyły się pierwsze wybory na stanowisko sołtysa, a ledwo człowiek się obejrzał już minęło 20 lat. Dziękuję za to docenienie i wyróżnienie – mówił Grzegorz Matuszyński.

Wiesław Kosyl wspominał, że gdy 20 lat temu podjął decyzję o kandydowaniu na sołtysa w swojej miejscowości nie zdawał sobie sprawy, ile kadencji na niego czeka.

- Starałem się wykorzystać ten czas maksymalnie. We wszystkie wydarzenia i inicjatywy wkładałem całe serce, tak by i mieszkańcom żyło się lepiej i abym ja czuł się spełniony – dodał sołtys.

Wyróżnienie wszyscy obecni na Sesji Rady Gminy Siedlce poparli gromkimi brawami.

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}