W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Porzucone śmieci w Grabianowie !!!

01.04.2022

Zdjęcie

 

Do Gminy Siedlce zgłoszono   porzucone śmieci w miejscowości Grabianów. Po przeprowadzonej wizji przez pracownika Gminy Siedlce przy udziale Radnego  Gminy Siedlce  zlokalizowano   trzy miejsca gdzie znajdują się porzucone części samochodowe ( pocięte blachy dachów pojazdów, szyby samochodowe całe w ilościach kilkunastu sztuk, części tapicerek samochodowych, części z kokpitów, zderzaki.

Z informacji od mieszkańców ustalono  że w porzuconych odpadach prawdopodobnie z nielegalnej  rozbiórki  kradzionych pojazdów odnaleziono kilka dni wcześniej dokumenty mogące świadczyć o pochodzeniu tych części wraz z danymi osobowymi  i  przekazano je do Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

Wójt Gminy Siedlce prosi wszystkie osoby mogące posiadać informacje na ten temat o zgłoszenie tego faktu do Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach Telefon: 47 707 23 60  lub mailem na adres wojt@gmninasiedlce.pl

Porzucone śmieci znajdują się  na działkach dojazdowych do strzelnicy wojskowej Gołobórz należących do Rolniczej Wspólnoty Gruntowej wsi Grabianów.

Jeśli nie uda się ustalić sprawcy koszty utylizacji  będzie musiała pokryć z budżetu wszystkich mieszkańców Gmina Siedlce.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}