W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Piknik w Purzecu

30.08.2022

Rodzinny piknik dla mieszkańców miejscowości i zaprzyjaźnionych sąsiadów.

Piknik w Purzecu

Tym razem w Purzecu odbył się rodzinny piknik dla mieszkańców miejscowości i zaprzyjaźnionych sąsiadów. Wśród przygotowanych atrakcji znalazły się uwielbiane przez dzieci dmuchańce, malowanie buziek i robienie tatuaży, a także animacje z klaunem ReSorkiem.

Tego dnia na scenie pojawiły się ludowe zespoły z sąsiednich miejscowości – Grupa Śpiewacza Chodów i zespół Strzałki, jednak to gwiazda wieczoru Halina Benedyk, zachęciła gości do tańca swoimi przez wszystkich znanymi utworami.

Nie mogło zabraknąć pyszności przygotowanych przez Koło Gospodyń w Purzecu, które oferowały przybyłym gościom przekąski na zimno i na ciepło, a upalny klimat studziły pyszną lemoniadą.

Więcej zdjęć z wydarzenia na naszym facebook'u.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}