W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

REKONESANS INWESTYCJI LOKALNEJ SZKOŁY

16.07.2021

REKONESANS INWESTYCJI LOKALNEJ SZKOŁY

Uczniowie oraz nauczyciele z Żelkowa-Kolonii wzbogacą się od września o nowo wybudowany gmach szkolny w którym znajdują się: nowe przestronne cztery sale lekcyjne, jedna szatnia dla uczniów, pomieszczenie socjalne dla nauczycieli, gabinet do terapii pedagogicznej i logopedycznej oraz dwa sanitariaty. Jest to efekt kolejnej rozbudowy Zespołu Oświatowego w Żelkowie-Kolonii, zrealizowanej inwestycji gminnej za sumę 2 000 000 zł. Wójt Gminy Siedlce Henryk Brodowski umowę na wykonanie przedmiotowej inwestycji podpisał z firmą „Zeltech” Stanisław Przesmycki, która z powierzonego zadania wywiązała się terminowo.

Do ostatecznego odbioru inwestycji pozostało kilkanaście dni, które zostaną poświęcone na uzupełnienie ubytków, regulacje okien i drzwi wejściowych, sprawdzenie instalacji użytkowych oraz wewnętrzną kosmetykę.

Całość zostanie uzupełniona nowymi meblami i niezbędnym wyposażeniem.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}