W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Być uczniem pierwszej klasy - ślubujemy!

26.10.2022

W Szkole Podstawowej w Białkach odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów.

Ślubowanie

Ślubujemy!

Galowe stroje, przygotowane przedstawienie to elementy uroczystości, która miała dziś miejsce w Szkole Podstawowej w Białkach.

18 pierwszoklasistów zostało dziś oficjalnie przyjętych w szeregi uczniów szkoły. Ślubując przed władzami placówki, zebranymi goścmi i kolegami ze szkolnego korytarza, peirwszoklasiści obiecali godnie i z uśmiechem na twarzy uczyć się i rozwijać w społeczności szkolnej. Pod batutą wychowawcy uczniowie zaprezentowali taneczno-muzyczne wystąpienie przeplatane licznymi elementami recytatorskimi.

Gratulacje i życzenia sukcesów w imieniu wójta gminy Siedlce złożyła świeżo ślubowanym uczniom sekretarz gminy Dorota Dmowska-Paczuska.

- Rozwijajcie swoje pasje, sięgajcie po marzenia, ale nie zapominajcie, że sukcesy to często droga, na której pojawiają się także porażki. Życzę Wam, abyście z każdej z nich umieli wyciągnąć wnioski i stale dążyli do zamierzonych celów. A uda się Wam to na pewno przy wsparciu nauczycieli i rodziców, na których zawsze możecie liczyć - mówiła sekretarz gminy.

Nie zabrakło również rodziców, którzy ciepło wspierali swoje pociechy obecnością i dobrym słowem.

 

więcej zdjęć z wydarzenia na gminnym facebook'u

 

Zdjęcia (13)

{"register":{"columns":[]}}