W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

INFORMACJA O MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIA Z POMOCY ŻYWNOŚCIOWEJ

26.04.2022

Zdjęcie

DLA OBYWATELI UKRAINY PRZEBYWAJĄCYCH NA TERENIE GMINY SIEDLCE W ZWIĄZKU Z KONFLIKTEM ZBROJNYM NA TERYTORIUM TEGO PAŃSTWA

 

Informujemy, że z dniem 25 kwietnia 2022 r. Centrum Integracji Społecznej w Siedlcach rozpoczęło realizację umowy podpisanej z Województwem Mazowieckim na przygotowanie oraz wydanie bezpłatnych posiłków dla obywateli Ukrainy w postaci obiadu dwudaniowego i zestawu śniadaniowego lub kolacyjnego w formie suchego prowiantu. Posiłki będą wydawane codziennie od poniedziałku do piątku na Jadłodajni Caritas przy ul. Świrskiego 57, w godz. 13.00-15.00. Umowa zakłada wydanie 6 tysięcy zestawów obiadowych oraz tyle samo zestawów suchego prowiantu. Zapraszamy do korzystania z oferowanej pomocy.

                                                                                             

                                                                                              WÓJT GMINY SIEDLCE

          dr inż. Henryk Brodowski

{"register":{"columns":[]}}