W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Miłość czy zakochanie?

14.02.2023

14 lutego obchodzone jest święto zakochanych. Wielu z nas, na pewno choć raz, zadało sobie pytanie - czym jest miłość, a czym zakochanie?

Walentynki w Pruszynie

14 lutego obchodzone jest święto zakochanych. Wielu z nas, na pewno choć raz, zadało sobie pytanie - czym jest miłość, a czym zakochanie?

Podobne pytanie zadaliśmy przedszkolakom z gminnych placówek w Pruszynie i Stoku Lackim. Ich odpowiedzi możecie obejrzeć w udostępnionym na gminnym Facebook'u filmie.
https://fb.watch/iHbfm2_Rd2/

W dniu nagrań przedszkolaki z Pruszyna przygotowały nie tylko piernikowe serduszka, ale również cudowne, miłosne dekoracje i klimat walentykowego święta. Miłość i przyjaźń, a przede wszystkim radość wisiała w powietrzu.

Jest również taki rodzaj uczucia i specjalne miejsce w sercu zarezerwowane dla ulubionej cioci ze żłobka lub przedszkola. Rezultatem tej sympatii była spontaniczna sesja z serduszkami w tle, o którą poprosiły przedszkolaki.
Zobaczcie sami !

Zdjęcia (21)

{"register":{"columns":[]}}