W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kobieta Niezwykła 2023

16.03.2023

🫶 ℙ𝕣𝕠𝕤𝕥𝕠𝕥𝕒 𝕥𝕜𝕨𝕚 𝕨 𝕤𝕫𝕔𝕫𝕖𝕘ół𝕒𝕔𝕙, 𝕒 𝕟𝕚𝕖𝕫𝕨𝕪𝕜ł𝕠ść 𝕨 𝕔𝕠𝕕𝕫𝕚𝕖𝕟𝕟𝕠ś𝕔𝕚. 🫶

kobieta przedsiębiorcza
🫶ℙ𝕣𝕠𝕤𝕥𝕠𝕥𝕒 𝕥𝕜𝕨𝕚 𝕨 𝕤𝕫𝕔𝕫𝕖𝕘ół𝕒𝕔𝕙, 𝕒 𝕟𝕚𝕖𝕫𝕨𝕪𝕜ł𝕠ść 𝕨 𝕔𝕠𝕕𝕫𝕚𝕖𝕟𝕟𝕠ś𝕔𝕚. 🫶
 
Właśnie tymi słowami można określić kobiety, które znalazły się wśród laureatek kategorii Kobieta Niezwykła. Dostrzeżone przez najbliższe otoczenie i docenione przez organizatorów konkursu laureatki to:
 
Agnieszka Król - Jest fotografem, zajmuje się fotoreportażami oraz fotografią portretową, na co dzień pracuje jako fotoreporter w Tygodniku Siedleckim. Działa w Grupie Twórczej Fotogram przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. Niejednokrotnie brała udział w sesjach dla osób, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej - podkreślając w ten sposób ich emocje, jednocześnie poddając zadumie odbiorców swoich prac. Niezwykła wrażliwość czyni ją wspaniałą artystką, brak obojętności na krzywdę innych ludzi oraz zwierząt - czyni ją dobrym człowiekiem. A jednocześnie to kobieta z dużym temperamentem, która doskonale wie czego w życiu chce.
 
Krystyna Chacińska - Pani Krystyna to Kobieta Niezwykła pod wieloma względami. Ma zacięcie artystyczne, ogromne zdolności manualne oraz wyrobioną wyobraźnię i kreatywność. Nie każdy wie, jak wziąć pewne materiały i połączyć je ze sobą tworząc coś unikatowego i niepowtarzalnego. Pani Krystyna swoje cechy przekłada na wyroby o ogromnych walorach artystycznych, takie jak: szydełkowanie, roboty na drutach, hafciarstwo czy bibułkarstwo. Jest miłośnikiem i twórcą niepowtarzalnych przedmiotów. Tutaj trzeba być po prostu artystą w swoim fachu, a Pani Krystyna Chacińska bez wątpienia taką osobą jest.
 
Barbra Leszczyńska - Pani Barbara to kobieta z tysiącem pomysłów. Osoba utalentowana artystycznie. Florystka-projektantka ,wykonawczyni wieńców dożynkowych i innych okolicznościowych ozdób, które brały udział w konkursach. Aktywistka Koła Gospodyń Wiejskich Żabokliki, służąca pomocą, bardzo uczynna. Kobieta na którą społeczność lokalna zawsze może liczyć. Jednym słowem Pani Basia to kobieta niezwykła.
 
- Nagrodzić powinniśmy wszystkie kobiety. Jednak wtedy ta gala trwałaby cały rok. Dzisiaj nagrodzone zostały kobiety niezwykłe, które są wyjątkowe w swojej codzienności - podsumował wójt gminy Henryk Brodowski.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}