W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

27.04.2023

25 kwietnia w Zespole Oświatowym w Stoku Lackim odbył się turniej wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Turniej BRD
25 kwietnia w Zespole Oświatowym w Stoku Lackim odbył się turniej wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.
 
- Jesteśmy dużą placówką i mamy bogate zaplecze lokalowe, dlatego zawsze chętnie współpracujemy przy okazji podobnych wydarzęń. Tym razem zapewniliśmy miejsce w salach dla 160 uczestników turnieju i cieszymy się, że pierwsze miejsce zajęła placówka z terenu gminy Siedlce - mówiła dyrektor ZO w Stoku Lackim Barbara Stelingowska.
 
- Ciesze się, że szkoła w Stoku Lackim otworzyła swoje drzwi dla uczestników tego turnieju, bo pokazuje to jak ważna jest dla nas edukacja i współpraca z policją i kuratorium. Zawsze będę popierał akcje, które dbają o bezpieczeństwo nie tylko dzieci, ale wszystkich mieszkańców. W ostatnim czasie przy dwóch naszych placówkach pojawiły się sygnalizacje świetlne i bezpieczne przejścia dla pieszych, a w planach mamy już kolejne. Aby w gminie było jak najbezpieczniej - mówił podczas wydarzenia wójt Henryk Brodowski.
 
Wśród uczniów ze szkół całego powiatu siedleckiego w kategorii wiekowej 10-12 lat najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Zespołu Oświatowo-Wychowawczego w Białkach.
Nagrody laureatom wręczył wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski, który podkreślił, jak ważne jest bezpieczeństwo, a w szczególności bezpieczeństwo uczniów w drodze z i do szkoły.

Zdjęcia (14)

{"register":{"columns":[]}}