W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

MazoPiknik z edukacją w tle

08.08.2022

MazoPiknik na siedleckich terenach zielonych był nie tylko okazją do zabawy, ale także spotkań i aktualizacji wiedzy o Mazowszu.

Mazopiknik

6 sierpnia odbył się MazoPiknik zorganizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Wśród atrakcji i konkursów pojawiły się również stanowiska z lokalnymi przysmakami i regionalnymi wyrobami. Wystawione punkty, które zachęcały do odwiedzenia miały w zamyśle promocję kultury i turystyki, ale znalazły się także te, które zachęcały do pogłębienia i aktualizacji wiedzy z zakresu funduszy i dotacji.

Udział w pikniku wziął wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski, który owocny czas spędził przy stoisku informacyjnym Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, gdzie można było poszerzyć wiedzę o funduszach europejskich i poznać najnowsze projekty. Głównie prezentowane były możliwości pozyskania dofinansowań w kolejnej perspektywie finansowej pn. „Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027”.

Dzięki składanym przez gminę wnioskom w różnych projektach, pozyskane pieniądze pozwalają nam się lepiej rozwijać i rozbudowywać. Środki dotacyjne wpływają na wzrastającą ilość inwestycji realizowanych na terenie gminy Siedlce, które poprawiają komfort życia mieszkańców i atrakcyjność naszych terenów.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}