W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

XIX Charytatywna Gala Eurolingua New Year's Party 2022

18.01.2022

Zdjęcie

Już po raz dziewiętnasty w Siedlcach odbyła się charytatywna Gala Noworoczna pod hasłem „Dzieci Eurolingua dzieciom lokalnie i międzynarodowo” ”. Organizatorem i pomysłodawcą inicjatywy jest Szkoła Językowa Eurolingua, która od lat pomaga potrzebującym dzieciom. W sobotę, 15 stycznia na scenie Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach szkoła językowa wsparła podopiecznych Domu Dziecka „pod Kasztanami” w Siedlcach, Domu Dziecka "Na Zielonym Wzgórzu" w Kisielanach, Siedleckiego Hospicjum Domowego dla Dzieci oraz polskie dzieci w Solecznikach na Litwie.

 

XIX Galę Noworoczną Eurolingua New Year's Party 2022 w Siedlcach objęli patronatem honorowym: Jarosław Kalinowski – Poseł do Parlamentu Europejskiego, Piotr Zgorzelski – Wicemarszałek Sejmu, Poseł na Sejm RP, Krzysztof Tchórzewski – Poseł na Sejm RP, Marek Sawicki – Poseł na Sejm RP, Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego, Karol Tchórzewski – Starosta Siedlecki, Andrzej Sitnik – Prezydent Miasta Siedlce, Piotr Karaś – Radny Rady Miasta Siedlce, Henryk Brodowski – Wójt Gminy Siedlce.

 

Podczas koncertu na scenie CKiS-u uczniowie szkoły Eurolingua, zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, artystyczne i językowe. Goście imprezy mogli wysłuchać wiele piosenek, zaśpiewanych w różnych językach, a także podziwiać umiejętności teatralne dzieci.
Dzięki wsparciu i zaangażowaniu licznych mecenasów, sponsorów oraz patronów gali podopiecznym akcji udało się przekazać dużo prezentów rzeczowych, bonów podarunkowych oraz słodyczy. Podczas gali podsumowana została  trwająca w ostatnich miesiącach akcja „Wrzuć cukierka do pudełka radość dzieci będzie wielka”, która odbywała się w siedleckich szkołach, przedszkolach i innych placówkach oraz instytucjach. Gmina Siedlce z wójtem H. Brodowskim aktywnie angażuje się w potrzebne akcje charytatywne     i dalej gwarantuje ich nieustanne popieranie w kolejnych latach.

 


 

 

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}