W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

NAJBARDZIEJ KOCHANYM NA ŚWIECIE

26.05.2022

Zdjęcia

Najlepsze życzenia i gratulacje wszystkim mamom z okazji ich święta przypadającego w czwartek  26 maja. To święto wyjątkowe, które wyraża miłość, szacunek i wdzięczność dla kogoś, komu zawdzięczamy najcenniejszy dar – życie.

 Macierzyństwo  to wyjątkowe poświęcenie, to żmudna praca, która wymaga wielkiego zaangażowania, nierzadko wielu wyrzeczeń. To miłość  i odpowiedzialność, to ciągłe wyzwanie, to radość i szczęście, które przeżywa się codziennie inaczej.

Życzymy wszystkim mamom, żeby ich miłość, trud i oddanie przynosiły jak najwięcej satysfakcji. Życzymy Paniom dobrego zdrowia, poczucia spełnienia i bezpieczeństwa, powodzenia we wszystkich dziedzinach życia oraz wielu powodów do dumy z dzieci.

                                                                                          dr inż. Henryk Brodowski

                                                                                              Wójt Gminy Siedlce

{"register":{"columns":[]}}