W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uroczyste zakończenie roku kulturalno-oświatowego sekcji fortepianu i sekcji wokalnej

30.06.2022

Zdjęcie grupowe uczniów sekcji wokalnej i fortepianu

23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku kulturalno-oświatowego sekcji fortepianu i sekcji wokalnej działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie w okresie od października 2021 roku do czerwca 2022 roku. Z tej okazji w sali widowiskowej świetlicy w Chodowie odbył się koncert uczniów sekcji wokalnej i fortepianu. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne jak również  gry na fortepianie.

Przybyli  rodzice oraz opiekunowie solowe występy młodych artystów  nagradzali gromkimi brawami.  Na zakończenie uczestnicy sekcji otrzymali pamiątkowe dyplomy i wysłuchali recitalu solowego swojego instruktora.

Materiały

Fotorelacja
{"register":{"columns":[]}}