W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

"Wszystkie śmieci nasze są"

30.09.2022

Pod takim hasłem uczniowie gminnych placówek przyłączyli się do akcji sprzątania świata!

Sprzątanie świata

Czego Jaś się nauczy...

Uczniowie z gminnych placówek oświatowych wzięli czynny udział w akcji sprzątania świata.
Pod tegorocznym hasłem "Wszystkie śmieci nasze są" - skupili się przede wszystkim na oczyszczeniu terenu przyszkolnego i najbliższej okolicy ze śmieci zalegających głównie wśród zieleni.

Jak widać na załączonych zdjęciach zaangażowanie dzieciaków poskutkowało pełnymi workami śmieci, a co za tym idzie przyczyniło się do dbania o środowisko lokalne.

Dobry przykład w tym przypadku płynie z dołu - to dzieci pokazują dorosłym, że należy dbać o naszą planetę i poświęcić swój czas i energię, aby wszystkim żyło się przyjemniej.

Zebrane śmieci są dowodem na to, że wspólne działanie zawsze przynosi dobre efekty, a wsparcie kolegów i koleżanek sprawia, że nawet ciężka praca może być wykonywana z uśmiechem na twarzy.  Akcja miała na celu także uświadomienie uczniów, że dbanie o czystość planety, to nie tylko jednorazowa akcja, ale codzienne nawyki w szkole, w domu i w każdym miejscu, w którym przebywamy.

Nauczycielom dziękujemy za promocję inicjatywy sprzątania świata wśród uczniów, a uczniom za ogromne zaangażowanie i chęć bezinteresownego działania.

Zdjęcia (16)

{"register":{"columns":[]}}