W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mikołajkowa Niespodzianka

14.12.2022

Koło Gospodyń Wiejskich Chodowianki w Chodowie zorganizowało magiczne popołudnie pełne niespodzianek dla najmłodszych mieszkańców miejscowości.

Mikołajki

Koło Gospodyń Wiejskich Chodowianki w Chodowie zorganizowało magiczne popołudnie pełne niespodzianek dla najmłodszych mieszkańców miejscowości.

Liczne zabawy ruchowe i taneczne, wspólne śpiewy i rozwiązywanie zagadek było wstępem do zajęć o świątecznym zabarwieniu.

Na wszystkich uczestników spotkania czekało napisanie listy do świętego Mikołaja, a następnie pyszny czas dekorowania pierniczków. Lukier, posypki i smaczne dodatki sprawiły, że wszystkie dzieci miały ręce pełne roboty.

Jednak była to tylko zapowiedz niespodzianki, która czekała na wszystkich przybyłych tego dnia do świetlicy wiejskiej w Chodowie. Liczne listy oraz zapach pysznych pierników przyciągnęły do Chodowa brodatego mieszkańca Laponii, który  zaskoczył swoja wizytą.

Jak na wizytę świętego Mikołaja przystało, chętne dzieci śpiewały lub recytowały,  jednak na wszystkich czekały słodkie i zaskakujące upominki.

Nie zabrakło również wspólnej zabawy i kolędowania u boku Mikołaja.

Dzień niewątpliwie został zaliczony do udanych, a to wszystko za sprawą Gospodyń z KGW Chodowianki.

Zdjęcia (22)

{"register":{"columns":[]}}