W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przyjemna niespodzianka

19.10.2022

Niezapowiedzianą wizytę seniorom złożył wójt gminy Henryk Brodowski.

Dom Seniora

Zapracowane panie ucieszyły się z wizyty włodarza gminy i od razu chętnie prezentowały przygotowywane przez siebie rękodzieła.

Tego dnia seniorki tworzyły kwiatki okolicznościowe, dziergały kocyki i inne ręcznie wykonywane ozdoby. Wizyta i ciepłe słowa wójta dodały uczestnikom spotkania nowej energii i sprawiły radość.

Nieliczni wiedzą, że Dom Seniora w Stoku Lackim działa codziennie i każdego dnia panie spotykają się na zajęciach manualnych, sportowych, integracyjnych, a nawet w przystosowanej do tego sali prowadzone są dla nich zajęcia z rehabilitantem.

Dom Seniora tętni życiem, a członkowie chętnie uczestniczą w proponowanych zajęciach. Jest to nie tylko okazja do wspólnego spędzenia czasu, ale przede wszystkim mobilizacja do podejmowania nowych wyzwań każdego dnia. A podczas zajęć prowadzonych w domu seniora są to wyzwania przyjmowane z uśmiechem.

Wszystkim seniorom życzymy takiego wigoru i chęci do działania jak członkiniom odwiedzonym dziś przez wójta.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}