W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

"Hej Mazowsze - jakie cudne i wspaniałe" - rodzinny piknik w Strzale

15.09.2022

Korzystając z ostatnich ciepłych dni przedstawiamy propozycję spędzenia niedzielnego popołudnia w jednej z miejscowości Mazowsza.

plakat

Piknik rodzinny pod hasłem „Hej Mazowsze – jakie cudne i wspaniałe” obędzie się 18 września w Strzale. Bogaty program wydarzenia obejmuje występy, zawody i wydarzenia ważne historycznie.

Rozpoczniemy o 13:30 biegiem ulicznym, którego celem jest upamiętnienie przodków. Po symbolicznym biegu nastąpi wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę sali gimnastycznej, uroczyste otwarcie przedszkola i uroczyste oddanie wyremontowanego piętra szkoły i zakończenie projektu „Ptaki i las wokół nas”. Wszystko odbędzie się na terenie Zespołu Oświatowo-Wychowawczego w Strzale.

Na terenie przy świetlicy wiejskiej w Strzale Koło Gospodyń przy wsparciu Gminy Siedlce, Gminnego Ośrodka Kultury i partnera wydarzenia Samorządu Województwa Mazowieckiego, zaplanowało szereg atrakcji. Nie zabraknie występów lokalnego zespołu Strzałki, Grupy Cygańskiej i kabaretu „Babeczki Podlasia”. Na koniec na przybyłych gości czekać będzie zabawa z zespołem Kryters.

Dodatkowo piknik uatrakcyjnią pokazy WORD i spotkanie z nadleśniczym, a także dostępne dla wszystkich atrakcje dla dzieci.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}