W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ubieranie choinki w Urzędzie Gminy Siedlce

14.12.2021

Zdjęcie

Dnia 14.12.2021 r uczniowie z gminy Siedlce  rozwieszały  ozdoby bożonarodzeniowe na gminnej choince.

Ręcznie robione bombki, renifery czy aniołki – to tylko niektóre z dekoracji, jakie ozdobiły choinki w Urzędzie Gminy Siedlce. Są to prace plastyczne, które zostały nadesłane z całej Polski na konkurs Gminnego Ośrodka Kultury pt. „Ozdoba bożonarodzeniowa”. W tym roku wpłynęło ich około 200. Tradycyjnie, świąteczne drzewka w urzędzie ozdobiły nimi dzieci z gminy – z Zespołu Oświatowego w Pruszynie i Strzały oraz z sekcji artystycznych GOK Chodów.

Uczniom dekorującym choinki pomagał wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski, oraz panie z Zespołu Oświatowego  w Pruszynie: Magdalena Jagiełło i Justyna Sobota.

Na koniec spotkania wszystkie dzieci zaśpiewały kolędę bożonarodzeniową przy ubranej choince.  W Urzędzie Gminy zrobiło się świątecznie i bajkowo.

Zdjęcia (13)

{"register":{"columns":[]}}