W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Moje zdrowie w moich rękach

07.11.2022

Konkurs profilaktyczny jest elementem tygodnia profilaktyki zorganizowanego przez placówkę oświatową w Białkach.

plakat

Konkurs profilaktyczny jest elementem tygodnia profilaktyki zorganizowanego przez placówkę oświatową w Białkach we współpracy z Gminą Siedlce i Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Tydzień profilaktyki i konkrusy z nim związane mają w szczególności uświadomić dzieci, jak ważną rolę w życiu pełni zdrowie. Udział w rywalizacji prozdrowotnej ma zachęcić do zagłębienia się w tematykę zdrowego stylu życia i odżywiania. Konkurs w zależności od wieku uczestników został podzielony na 3 kategorie, a tym samym na 3 rodzaje składanych prac - najmłodsi wykonają prace plastyczne, uczniowie klas I-III plakat prozdrowotny, a uczniowie klas IV-VIII rymowankę.

Kolejnym ważnym dla zdrowia elementem będzie międzyszkolny turniej sportowy, który w duchu zasad fair play wyłoni kandydatów do finału o puchar wójta gminy Siedlce. Turniej w tenisa stołowego, w połączeniu z prelekcją znanego nie tylko w Siedlcach, ale i w Polsce tenisisty, będzie jednym z elementów podsumowujących działania profilaktyczne koordynowane przez placówkę w Białkach.

Materiały

Regulamin
Regulamin​_Konkursu​_Gminnego​_(002).docx 0.07MB
do regulaminu profilaktyka
Załącznik-nr-1​_do​_konkursu.doc 0.02MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}