W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zabawa choinkowa w Stoku Lackim

25.01.2023

Można zapytać, co łączy policjantów i magię prosto z Hogwartu?

Zabawa choinkowa w Stoku Lackim

Można zapytać, co łączy policjantów i magię prosto z Hogwartu?

Odpowiedź jest bardzo prosta! Wspólna zabawa w Zespole Oświatowym w Stoku Lackim. Na zabawie choinkowej nie zabrakło przeróżnych pomysłów na przebrania. Innowacyjność i oryginalność postaci, za które przebrali się uczniowie była niesamowita. Pojawili się nie tylko superbohaterowie, popularna ostatnio Wednesday, czy księżniczki i policjanci, ale można było spotkać również Hermionę z Harrego Pottera, kowbojów z Dzikiego Zachodu, a nawet zakonnice i Hiszpanki prosto znad oceanu.

Zabawa trwała od wczesny godzin, kiedy to parkiet rozgrzewali najmłodsi uczniowie placówki, aż do późnych godzin wieczornych, gdy dyskoteką zakończyli ją uczniowie z najstarszych klas.

Nie zabrakło oczywiście cudownych animatorów, którzy rozkręcili atmosferę i zachęcili do wspólnej zabawy wszystkich uczestników potańcówki.
Szkołę odwiedził również święty Mikołaj zachęcając najmłodszych do wspólnych zdjęć. A słodkim akcentem, już tradycyjnym w gminie Siedlce, były upominki wręczone wszystkim dzieciom obecnym na wydarzeniu.

Zdjęcia (19)

{"register":{"columns":[]}}