W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Armia Żelków rozpoczęła sezon o Puchar Polski

08.08.2022

Gminny klub piłkarski Armia Żelków powstały w tym roku rozpoczął pierwszy sezon.

piłka

Armia Żelków rozpoczęła sezon o Puchar Polski

Gminny klub piłkarski Armia Żelków powstały w tym roku rozpoczął pierwszy sezon.

Do tej pory drużyna trenująca pod czujnym okiem Łukasza Guzowskiego rozgrywała się w meczach sparingowych przygotowując się do pierwszych zmagań o punkty.

7 sierpnia na boisku w Chodowie piłkarze reprezentujący gminę Siedlce stoczyli trudny mecz z wyżej notowanym zespołem MKS Małkinia. Nie mogło zabraknąć także włodarza gminy- wójta Henryka Brodowskiego, który przed meczem obserwował przygotowania piłkarzy i życzył powodzenia na boisku.

Pomimo niekorzystnego wyniku i pierwszej porażki nastroje w drużynie pozostają bez zmian. Wyciągnięto wnioski, by wiedzieć nad czym popracować i skupić się na kolejnych rozgrywkach. Również wśród kibiców pojawiły się pozytywne, dodające otuchy słowa, że to dopiero początek, a piłka ciągle w grze w sezonie o Puchar Polski.

Zdjęcia (10)

{"register":{"columns":[]}}